ПРО МЕНЕ

ГНАТЕНКO ОЛЕКСІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

Свій вибір на користь адвокатури мною було зроблено у зрілому віці після багатьох років юридичної практики. За цей час багато чого було, – і виграні справи, і вагання при виборі правової позиції, і підказки старших колег, і, не без цього, поразки. Але хто сказав, що до вершини професійного Олімпу веде дорога, яка встелена лише перемогами?

Девіз адвоката – дослідження та свобода, а адвокатура – професія творча. Цю тезу сформулював ще у ХІХ столітті знаний французький адвокат Жюль Фавр. І з цим важко не погодитися. Тому що у ній відображена суть нескінченого процесу вдосконалення в професії, яка має творчий початок та дослідницький потенціал.

Лише ті адвокати, які постійно намагаються досягнути фахового абсолюту, як і будь-хто у своїй професії, – заслуговують на успіх. А такий орієнтир може мати лише та людина, яка обирає свою професію за покликанням. Тому, повертаючись до мотивів вибору професії, можу щиро зізнатися, що свій вибір я зробив за покликанням.

Єдине, чого не було у моїй кар’єрі, так це розчарування у власній професії та зневіри у своєму виборі. Кожна виграна справа надихала мене знову і знову братися за іншу. Кожна вірно вибрана позиція спонукала мене до відкриття нових джерел захисту та вивчення юридичної практики. Кожен день мого професійного життя переконував у правильності зробленого у свій час вибору та надавав впевненості

ДАВАЙТЕ СПІВПРАЦЮВАТИ

Якщо ви адвокат або юрист та маєте справу, в якій вам потрібна допомога, буду радий поділитися досвідом, знайти нових партнерів та розглянути цікаві справи